Wieczór kolęd…

data: 24/01/2018 || autor: DG

zamknij

Wieczór kolęd, na który Młodzieżowy Chór Mieszany Schola Cantorum pod batutą Pani Dyrygent Kamilli Pająk zaprasza w czwartek 25.01.2018 o godz. 18.00 do Liceum Ogólnokształcącego niech będzie pięknym akcentem kończącym w naszej szkole czas świąteczno-karnawałowy.

Dostojny, 50-letni Jubilat – czyli unikalny zespół chóralny uczący się trudnej sztuki śpiewu z nut, na głosy, niekiedy w obcych językach – podsumuje swój zimowy sezon koncertowy, którego ukoronowaniem było zdobycie I miejsca w XI Zabrzańskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek “Śpiewajcie Panu z weselem”.

Gratulujemy i zapraszamy wszystkich sympatyków i przyjaciół Scholi…

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021