Święto Kropki – Święto Kreatywności

data: 07/09/2018 || autor: M.Popowska

zamknij

Międzynarodowy Dzień Kropki 15 września. U nas już 14 września!

Tego dnia w wielu krajach świata (aktualnie zgłoszenia są ze 168) obchodzi się święto kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, bibliotekarze, pracownicy instytucji kultury na całym świecie organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. Motywem przewodnim jest kropka. A kropka to niepozorny znak, ale o wielkim znaczeniu!

Chcemy was- uczniów Liceum w Paderku – zachęcić do zabawy w „kreatywność”.

W dniu 14 września przygotujemy dla was:

– Kropkową fotobudkę (koło starej sali gimnastycznej)

– Konkurs klasowy: celem konkursu będzie wykonanie 5 kreatywnych zadań wspólnie z cała klasą. Aby wykonać zadania, potrzebujecie na telefonach aplikacji: QR CODE READER oraz dostępu do internetu.  Szukajcie kodów QR w szkole (będzie ich od 1 -5), zeskanujcie kody, odczytajcie zadania, wykonajcie je i wyślijcie zdjęcia z wykonanymi  zadaniami na stronę facebookową Samorządu Paderka. Samorząd w składzie: Michał Mazur, Julia Zaremba , Karol Barchański oraz Joanna Berszakiewicz (opiekun samorządu) wybiorą dwie klasy, które otrzymają Dzień Bez Pytania.

– Dzień bez pytania dla osób ubranych w KROPKI!!!

Pamiętajcie

„Jeżeli koncepcja od samego początku nie jest szalona, nie ma dla niej żadnej nadziei”

– Albert Einstein

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021