Informacja o akcji strajkowej od 8 kwietnia 2019

data: 05/04/2019 || autor: DG

zamknij

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie,

w poczuciu odpowiedzialności za bezpieczeństwo uczniów szkół  Zespołu Szkół im. Ignacego  Jana Paderewskiego w Knurowie (I Liceum Ogólnokształcące, Technikum nr 1) informuję, że zgodnie z deklaracją woli ogromnej większości nauczycieli i pracowników nasza placówka – razem z innymi nauczycielami i pracownikami oświaty popierającymi protest – przystąpi w poniedziałek 8 kwietnia 2019r. do zapowiadanego, bezterminowego, ogólnopolskiego strajku nauczycieli i pracowników placówek oświatowych.

Skutkiem tej decyzji będzie brak możliwości prowadzenia normalnych, planowych zajęć dydaktycznych ze względu na spodziewane nieprzystąpienie większości nauczycieli do pracy.

Szkoła od poniedziałku w miarę możliwości zapewni młodzieży zajęcia opiekuńcze: od godz. 8.50 w budynku LO, od godz. 10.40 w budynku Technikum.

Rekolekcje Wielkopostne zaplanowane na dni 10-11-12 kwietnia 2019r. odbędą się zgodnie z harmonogramami uzgodnionymi z parafiami św. Cyryla i Metodego (LO) oraz Matki Bożej Częstochowskiej (Technikum) – szczegóły w odrębnym poście.

Bieżące informacje będą Państwu przekazywane za  pośrednictwem szkolnej strony internetowej www.zsijp.pl.

Prosimy o zrozumienie tej trudnej decyzji, podejmowanej solidarnie z niemal całym środowiskiem oświatowym. Wierzymy, że porozumienie pomiędzy negocjującymi stronami zostanie szybko osiągnięte, co pozwoli nam powrócić do swoich obowiązków, wykonywanych z zaangażowaniem i poczuciem przydatności dla społeczeństwa naszego miasta i powiatu.

w imieniu Rady Pedagogicznej i pracowników

Dorota Gumienny

dyrektor szkoły

Informacja_MEN

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021