O komunikacji off-line

data: 04/04/2019 || autor: DG

zamknij

Pierwszy dzień wiosny spędziliśmy razem z Zespołem Projektu Kariera Instytutu Języka Polskiego im. Ireny Bajerowej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na warsztatach komunikacyjnych Gra warta świeczki czyli o codziennych potyczkach komunikacyjnych.

Studenci pokonywali z nami bariery komunikacyjne, uczyli budować bezpośrednie relacje, ćwiczyli logiczne myślenie – a to wszystko nad grami planszowymi. Zainteresowanie Paderkowiczów było ogromne, sala cały czas wypełniona młodymi ludźmi ćwiczącymi komunikację bez pośrednictwa smartfona.

Dziękujemy Uniwersytetowi Śląskiemu i w sposób szczególny Emilii Barchańskiej, absolwentce naszej szkoły, za inspirujące przywitanie wiosny!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021