Olimpiada Przedsiębiorczości

data: 06/03/2020 || autor: DG

zamknij

Dawid Niemczyk III Tet, Joanna Bismor III Tet, Aleksandra Hajduk IV Tet, Justyna Zygmunczyk IV Tet i  Wiktoria Mańka IV Tet  pod opieką nauczyciela rzedsiębiorczości i ekonomicznych przedmiotów zawodowych p. Marzeny Kolendy uczestniczyli w etapie okręgowym XV Olimpiady Przedsiębiorczości, rozegranym w dniu 5 marca 2020 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Organizatorem olimpijskich zmagań przedsiębiorczej młodzieży jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, a tegorocznym motywem przewodnim: Zarządzanie różnorodnością w organizacji.

Naszym olimpijczykom gratulujemy ambicji i życzymy pomyślnych wyników: teraz w konkursie, a kiedyś w biznesie!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021