#SzczepimySię

data: 01/09/2021 || autor: DG

zamknij

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, pełnoletni Uczniowie,

rozpoczęliśmy rok szkolny 2021/22 w trybie stacjonarnym, z radością powitaliśmy niemal 700 uczniów Zespołu Szkół im. Ignacego Jana Paderewskiego w ciasnych murach budynków szkolnych. Wszyscy chcielibyśmy uniknąć nauki hybrydowej i zdalnej, zakażeń i kwarantann – czyli chcielibyśmy uniknąć czwartej i kolejnych fali pandemii. Aby zwiększyć szanse na spokojną i efektywną tradycyjną naukę, apelujemy o szczepienie naszych uczniów przeciwko COVID-19. Poniżej zamieszczamy druk DEKLARACJI rodzica/opiekuna prawnego o chęci zaszczepienia dziecka za pośrednictwem szkoły oraz KWESTIONARIUSZ wywiadu medycznego, zawierający zgodę rodzica/opiekuna prawnego na szczepienie. Obecność rodzica/opiekuna prawnego podczas szczepienia nie jest wymagana, aczkolwiek mogą Państwo przy okazji zaszczepić również członków Waszej Rodziny. Szczepienie przeciw COVID-19 jest dobrowolne i darmowe.

Deklaracja_na_szczepienia dla uczniów ZSIJP

Kwestionariusz_wstępnego_wywiadu_przesiewowego_przed_szczepieniem_osoby_niepełnoletniej_przeciw_COVID-19

Zapraszamy również do lektury LISTU Ministra Zdrowia w sprawie bezpiecznego szczepienia nastolatków:

List_Ministra_Zdrowia_do_dyrektorów_szkół,_nauczycieli,_rodziców_w_sprawie_szczepień_nastolatków

Jednocześnie przypominamy procedury covidowe obowiązujące w ZSIJP:

Procedury bezpiecznego przebywania na terenie Zespołu Szkół im. Ignacego Jana Paderewskiego w Knurowie w sytuacji epidemicznej – COVID 19

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021