Stypendia dla uczniów

data: 04/04/2009 || autor: TD

zamknij

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium został wydłużony do 28 listopada 2008 r.

Dyrektor Zespołu Szkół im. I.J.Paderewskiego informuje o możliwości składania przez uczniów wniosków o przyznanie stypendium w ramach projektu systemowego ” Nauka drogą do sukcesu na Śląsku – pomoc stypendialna dla uczniów szczególnie uzdolnionych”
Wnioski można składać do doradcy zawodowego p. M. Kolendy do 25 listopada 2008r. Regulamin przyznawania stypendium wraz z formularzami wniosków dostępny jest w szkole ( doradca zawodowy )oraz na stronie internetowej www.powiatgliwicki.pl

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021