poniedziałek

data: 19/03/2010 || autor: DG

zamknij

W poniedziałek 22.03 maturzyści napiszą ostatnią już próbną maturę z matematyki (poziom podstawowy i poziom rozszerzony). Początek 7.30. Zabrać kalkulator prosty, przybory do geometrii, czarny długopis, dowód osobisty. Zrezygnować z telefonów komórkowych.  Przydział  sal na tablicach informacyjnych w szkole.

Natomiast pierwszoklasiści zostaną poddani pilotażowym testom PISA, badającym kompetencje polskich uczniów  z biologii, chemii, fizyki, geografii. Testy zajmą 4 pierwsze lekcje. Szczegółowy harmonogram również na tablicach informacyjnych w szkole.

Po południu (16.30 Liceum, 17.30 Technikum) zapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021