Tworzymy kolaż pod hasłem “NASZA SZKOŁA”

data: 01/10/2012 || autor: DG

zamknij

Tworzymy kolaż pod hasłem “NASZA SZKOŁA”, prace trwają 1-5 pażdziernika!
Każdą klasę, każdego ucznia zachęcamy do wzięcia udziału w tej wyjatkowej pracy!!!
Wystarczy przynieść zdjęcie jedno lub więcej, małe lub duże, wywołane na papierze fotograficznym lub wydrukowane na drukarce w domu, związane z naszą szkoła i przypiąć na czarnych bristolach w dowolnym miejscu przy wejściu na parterze budynku naszej szkoły.

Zdjęcia mogą być związane z wydarzeniami z życia szkoły i klasy, związane z Waszą pasją i hobby.
Zdjęcia klasy, wybranych koleżanek i kolegów, zdjęcia z nauczycielami lub osobami, które odwiedzają lub pracują w naszej szkole.

Pamiętajcie, że szkoła to przede wszytskim ludzie, którzy do niej chodzą!!! Pokażacie co Was interesuje, jak spędzacie wolny czas?! Gorąco wszytskich zapraszamy do wzięcia udziału w wspólnej zabawie!!!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021