60 lat – Jubileusz i książka

data: 01/11/2014 || autor: TD

zamknij

Szanowni Absolwenci, drodzy Uczniowie!

60 lat działalności Liceum Ogólnokształcącego w Knurowie to tysiące absolwentów, dziesiątki nauczycieli, kilku dyrektorów, dwóch patronów. Wiele sukcesów, wiele dobrych emocji, wiele ciężkiej pracy, przyjażni, wspomnień…

W roku Jubileuszu odwiedzili nasze mury Ci, którzy tej szkole zawdzięczają solidny fundament swojej drogi zawodowej i życiowej. Uczestnicy Zjazdu Absolwentów wspominali lata licealne jako czas piękny i beztroski, wyszukiwali znajome twarze na fotografiach, spotkali dawno niewidzianych przyjaciół. 27 września 2014 był dniem wielkiego święta wszystkich, którzy budowali historię i tożsamość knurowskiego liceum.

Z dumą zapraszamy do szkoły, która – chociaż 60-latka, trzyma się naprawdę dobrze, silna młodością dzisiejszych uczniów. Z eksponowanych na szkolnych korytarzach tableau spoglądają na nich twarze wielu znamienitych Knurowian oraz dawnych Profesorów. W tej sztafecie pokoleń uczymy i wychowujemy. Nie starzejemy się.

Piękną pamiątką zjazdową pozostaje bogato ilustrowany zdjęciami album poświęcony ludziom i wydarzeniom minionych 60 lat.

Zapraszamy do lektury!

Dorota Gumienny

Dyrektor Zespołu Szkół im. I.J.Paderewskiego w Knurowie

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021