Finał “M@tando”

data: 19/03/2015 || autor: M.Popowska

zamknij

17.03.2015 drużyna w składzie Anna Długosz IIc, Kamil Naszkiewicz Ic i Jakub Dzindzio IIIc uczestniczyła w finale III Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „M@tando”. Po godzinnym teście on-line reprezentacja „Paderka” otarła się o podium zajmując ostatecznie IV miejsce.

Podczas finału uczniowie nie tylko mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy m,atematycznej i umiejętności komputerowych, ale także brali udział w interesujących warsztatach „Aplikacje Autodesk 123D, tworzenie modeli 3D”

Konkurs jest organizowany przez Śląską Sieć Metropolitalną, Gliwicki Ośrodek Metodyczny i Miasto Gliwice pod patronatem MEN i ORE. Opiekunem naszej reprezentacji jest prof. Małgorzata Piotrowska.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021