100 dni do matury…

data: 26/01/2016 || autor: DG

zamknij

Miniona sobotnia noc to czas wspaniałego balu studniówkowego dla 85 maturzystów LO i 49 maturzystów Technikum , którym towarzyszyli wychowawcy nauczyciele, rodzice, dyrekcja szkoły  i wicestarosta gliwicki, pani Ewa Jurczyga. .  W zabrzańskiej restauracji Pod Kasztanami podziwialiśmy wyszukane układy choreograficzne tradycyjnego poloneza w wykonaniu wszystkich klas.

Niech ten szkolny-nieszkolny bal będzie na zawsze pięknym wspomnieniem, a teraz czas rozpocząć ostateczne przygotowania do nieuchronnie zbliżającej się matury. W przyszłym tygodniu kolejna edycja matur próbnych…

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021