wieczór autorski z liceum w tle

data: 28/10/2016 || autor: DG

zamknij

Autor zbioru opowiadań Moja Filmoteka, pan Ziemowit Zakrzewski serdecznie zaprasza czytelników, sympatyków i wszystkich zainteresowanych na wieczór autorski w sobotę 29 października 2016 o godz. 17.00 do Klubu Kultury Lokalnej Sztukateria (ul. Kosmonautów 7a).

Wydarzenie to jest dla nas o tyle godne uwagi, że tłem dla ważnego fragmentu  życia pisarza, ważnych wydarzeń i ważnych ludzi, których spotkał  jest budynek i atmosfera naszego liceum, tyle że ok. 35 lat temu. Autor pięknie podkreśla swoje silne związki rodzinne, biograficzne i emocjonalne ze szkołą i miastem. A słucha się Go równie wspaniale, jak czyta…

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021