Gaudeamus dla Uniwersytetu Licealisty

data: 02/11/2016 || autor: B.Lezuch

zamknij

Uroczysta inauguracja Uniwersytetu Licealisty w roku akademickim2016/2017 odbyła się w piątek 28 października 2016 o godzinie 10.00 w auli Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – Ligocie. Uczniowie naszego Liceum: Przemysław Burliga (IIId), Szymon Owczorz (IIc), Anna Sawicka (IIIab1), oraz Aleksandra Kapuśniak (IIc) podczas uroczystości Pasowania na Studenta, z rąk Dziekana Wydziału Lekarskiego w Katowicach  otrzymali studenckie indeksy. Uczestniczyli również w wykładzie dotyczącym wykorzystania współczesnych technik komputerowych w implantologii stomatologicznej oraz, co najciekawsze zwiedzili Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.

W praktyce “studenci” Uniwersytetu już od września biorą udział w ciekawych zajęciach z biochemii, fizjologii, anatomii i innych nauk medycznych, prowadzonych przez pracowników naukowo- dydaktycznych  SUM-u.

Życzymy im dalszego rozwoju pasji, ciekawości i zainteresowań medycznych oraz powodzenia na egzaminie końcowym w czerwcu 2017 !!!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021