Zostań Mikołajem

data: 06/12/2016 || autor: B.Lezuch

zamknij

Dzisiaj  w naszej szkole klasa 1 b zapewniła nam prawdziwie mikołajkowo – świąteczny klimat. Wystrój szkoły, Wasze przebrania i kiermasz świąteczny z ciastami, wprowadzają wszystkich w dobry nastrój, dodatkowo wzmocniony słodkim poczęstunkiem.

W czasie mikołajkowej zabawy przeprowadzono bardzo zabawny quiz świąteczny oraz konkurs znajomość książek dla młodzieży i lektur szkolnych. Zabawy przeplatane piosenkami świątecznymi wzmocniły świąteczny nastrój. Zwycięzcą całość zmagań konkursowych okazała się klasa 2b.

Dziękujemy klasie 1b, a Wszystkim życzymy udanego świętowania. Pamiętajcie, że każdy może być Świętym Mikołajem….

I pamiętajcie jeszcze, że książka może być najlepszym prezentem na Święta……bo…

 “Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.”

 Wisława Szymborska

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021