TARGI TURYSTYCZNE W WARSZAWIE

data: 24/04/2017 || autor: A.Rokita

zamknij

W sobotę 22.04.2017 grupa uczniów z Technikum Obsługi Turystycznej wzięła udział w Targach Turystyki i Wypoczynku LATO, gdzie zapoznali się z ciekawymi kierunkami i atrakcjami turystycznymi, spróbowali kuchni z różnych regionów Polski, spotkali się ze znanymi podróżnikami – Szymonem Radzimierskim i Anną Jackowską (Kobietą na Motorze) oraz spróbowali swoich sił na warsztatach z rękodzieła. Potem był jeszcze czas na zwiedzanie Warszawy – pogoda i dobre humory pozwoliły na bardzo długi spacer z przerwami na zakupy i wyśmienite jedzonko 😉 Za rok planujemy wypad na Targi Turystyczne do Berlina!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021