IV Międzyszkolny Festiwal Podróżniczy Carpe Diem zbliża się wielkimi krokami!

data: 24/11/2017 || autor: Dawid Szymała

zamknij

Na trybunach przygotowanych mamy już 450 miejsc dla Uczniów z 14 szkół z Gliwic i Powiatu Gliwickiego! A ciągle wpływają do nas nowe zapytania o miejsca! W części konkursowej podczas pokazów slajdów i filmów przygotowanych przez Uczniów przeniesiemy się między innymi do: Emiratów Arabskich, Gruzji, Armenii, Chin, Irlandii, Grecji, Finlandii, Chorwacji, Szwecji, na Węgry i Islandię, pojeździmy także kamperem i powspinamy się w górach. Będzie się działo!

Do części konkursowej zakwalifikowali się Uczniowie ze Szkół: I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach II Liceum Ogólnokształcące z Gliwic Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rudzińcu Szkoła Podstawowa w Kozłowie Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich z Gliwic Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie Zespół Szkolno – Przedszkolny w Żernicy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pilchowicach (gimnazjum i szkoła podstawowa) Zespół Szkół im. I.J. Paderewskiego w Knurowie (technikum i liceum)

Na trybunach będą także Uczniowie z: Szkoły Podstawowej nr 28 z Gliwic, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Wilczy i Stanicy oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 z Gliwic.

Do zobaczenia w Pilchowicach

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021