Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

data: 21/02/2018 || autor: B.Lezuch

zamknij

17 lutego 2018 roku w Sosnowcu odbył się drugi etap Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, do którego zakwalifikowały się dwie uczennice klasy II B-Magdalena Nasiek oraz Weronika Leśniak. Egzamin miał formę pisemną i składał się z dwóch części-pierwsza wymagała napisania wypracowania, druga natomiast miała formę testu sprawdzającego poziom wiedzy z gramatyki oraz teorii literatury. Wyniki pracy poznamy w najbliższym tygodniu, wobec tego trzymajmy kciuki za nasze koleżanki.
Opiekunem Magdy i Weroniki jest  profesor Beata Zakrzewska

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021