e-nauka

data: 18/03/2020 || autor: DG

zamknij

Drodzy uczniowie,

w czasie zawieszenia tradycyjnych zajęć szkolnych nadal musicie się uczyć, ćwiczyć, doskonalić biegłość i kompetencje. Wasi nauczyciele pozostają z Wami w kontakcie internetowym: w różnych formach i z wykorzystaniem różnych technologii. Nowe wyzwanie to samodyscyplina, samodzielność, samokształcenie, samoorganizacja, automotywacja.

Codzienny kontakt z Waszymi nauczycielami i wychowawcami, wykonywanie otrzymanych zadań – to konieczność w niecodziennej sytuacji zagrożenia epidemicznego. Codziennie logujcie się do dziennika elektronicznego i odpowiadajcie na wiadomości. 

Jednocześnie nadal restrykcyjnie przestrzegajcie zasad sanitarnych. #zostanwdomu

Dorota Gumienny, dyrektor szkoły

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021