Żegnaj Profesorze!

data: 04/05/2022 || autor: DG

zamknij

Nie tak miało być! Nie było konieczności! Miałeś tylko odpocząć, odwiedzić kilku lekarzy, zdystansować się. Zadań i motywacji miałeś mnóstwo, ale widocznie zabrakło sił i cierpliwości! Ale rozmawiasz z nami: http://rebuc.pl/

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że społeczność Szkoły, Miasta, regionu żegna śp. prof. Grzegorza Cubera – zasłużonego nauczyciela fizyki i matematyki w Zespole Szkół im. Ignacego Jana Paderewskiego w Knurowie w latach 2000-2022. Nauczyciela, który mawiał, że można zapomnieć wzory i równania, ale nie zapomina się Jego. Człowieka wiedzy, poezji i internetu.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek 6 maja 2022r. o 10.30 w kościele św. Cyryla i Metodego w Knurowie, a zakończą pochówkiem na cmentarzu naprzeciwko budynku Liceum Ogólnokształcącego. Wszyscy jesteśmy zaproszeni. 

Rodzinie Zmarłego składamy kondolencje i zapewniamy o głębokim żalu!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021