STOP DEPRESJI – nigdy nie jesteś sam!

data: 15/03/2022 || autor: DG

zamknij
Fundacja Gram, Kibicuję, Pomagam robi dobrą robotę promując zasady udzielania pierwszej pomocy poprzez oklejanie odpowiednim instruktażem szkolne schody. Teraz w ramach akcji „STOP DEPRESJI- nigdy nie jesteś sam” zaprasza rodziców, pedagogów, nauczycieli, wychowawców oraz młodzież na prelekcję poświęconą tematyce depresji u dzieci i młodzieży. Prelegentka opowie o tej coraz powszechniejszej chorobie cywilizacyjnej,  jej pierwszych symptomach, możliwościach szukania pomocy.
 
Prelekcję poprowadzi Magdalena Priedl- Sadłowska, psycholog i psychoterapeuta.
 
Termin: niedziela 20.03.2022r., godz.17:00
 
Miejsce: Dom Kultury  w Knurowie – Szczygłowicach
 
«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021